Kosmetické služby - Kosmetika Jandova

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kosmetické služby

Služby

Kosmetické služby

pracujeme s kosmetikou Karel Hadek
, Alcina

Kosmetické ošetření
 - povrchové čištění pleti
 - masáže obličeje a dekoltu
 - peeling
 - hluboké čištění pleti
 - aplikace masky dle typu pleti
 - barvení řas
 - úprava a barvení obočí
 - depilace horního rtu a brady
 - depilace dolních končetin
 - závěrečné nalíčení
 - aplikace výživné ampule

Kosmetické ošetření provádíme podle typu pleti - mladá pleť, normální, smíšená, mastná, citlivá a zralá pleť. Kosmetické ošetření trvá 60-120 minut dle zvoleného typu ošetření. Při první návštěvě Vám ohodnotíme vstupní diagnostiku pleti.

Chemický peeling je neinvazivní metoda odloučení povrchové vrstvy pokožky chemickou cestou. Využívá se k omlazení a regeneraci obličeje. V období vlastního hojení se může objevit výrazné zarudnutí, olupování ošetřených partií, ale tyto projevy během několika dnů ustupují. K dosažení optimálního efektu je potřeba absolvovat několik sezení, v závislosti na typu pleti, stavu poškození a žádaného efektu.
Komu je chemický Peeling určen:

           -  pigmentové skvrny
           -  jemné vrásky
           -  akné, rozšířené p
óry, nadměrná činnost mazových žláz
           -  ma
stná pokožka
           -  zlepšení vzhledu jizev po akné


Snadné a šetrné ošetření za použítí ovocných kyselin značky Neostrata. Po aplikaci je třeba se vyvarovat slunečních paprsků. Je potřeba absolvovat 3-5 ošetření.

Mikromasáž očního okolí (s vyloučením masáže oční bulvy přes oční víčko). Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Nejzřetelnějším znakem zhoršení kvality kůže kolem očí je její ztenčení. Kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tuk, vlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se ztenčuje. Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak a zmenší se váčky pod očima. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá.
Ošetření mikromasáží očního okolí trvá přibližně 45 min. Jde o jedinečné a ucelené ošetření, přizpůsobené potřebám očního okolí a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což j
í umožňuje znovu získat její krásu.

Parafínové zábaly parafín je speciální vosk, který má schopnost zadržovat teplo a vytváří ochranu drobných kloubů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Používá se parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky. Pravidelnými zábaly se docílí zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky a viditelného okamžitého omlazení. Aplikace parafínu není nijak limitována a můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Slouží ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži, ke zvýšení lokálního prokrvení,  pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva při chronické artróze,  má vliv na vstřebávání otoků a lepší hojení ran.

 

Thermozábaly napomáhají při formování postavy, snižování nadváhy a celulitidě, současně působí na zlepšení kloubní pohyblivosti, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti a snížení bolesti. V místě aplikace silně prohřívá a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Slouží k úpravě a tvarování postavy na postižených partiích těla. Doporučuje se 10 zábalů během 3-4 týdnů. Délka zábalů je 60 min. Používají se skořicové zábaly.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky