Galvanická žehlička - Kosmetika Jandova

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Galvanická žehlička

Služby

Galvanická žehlička

Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku revolučního kosmetického ošetření, které kombinuje dokonalou relaxaci a zároveň bojuje proti projevům stárnutí. Jeden z nejlepších způsobů, jak udržet svou pleť mladou a hladkou bez chirurgických zákroků. Viditelný efekt již po prvním ošetření. Galvanická žehlička sjednocuje pleť o jeden odstín, takže se zbavíte nechtěných tmavých kruhů a váčků pod očima. Procedura zmírňuje projevy stárnutí - odstranění vrásek. Celá procedura je naprosto bezbolestná.

Co získáte:  

- hebkou, svěží a hydratovanou pleť
- drobné i hlubší vrásky mizí
- obličej, podbradek, krk i dekolt získávají mladistvý vzhled
- obličej září, pokožka působí zdravě
- detoxikace pleti
- odstranění pigmentových skvrn

Kromě vyčištění a výživení pleti aktivuje galvanická žehlička štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly v obličeji na krku a dekoltu.
Při žehlení se rozproudí lymfa,
zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat.

Galvanickou žehličku nelze použít při - kardiostimulátoru, epilepsii, těhotenství, kojení, piercingu a nemoci štítné žlázy.

Galvanická žehlička poskytuje tyto druhy terapie - ultrazvukový masér, fotonová terapie, galvanické ionty.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky